Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Rehber

Blog yazılarımız size rehber olacaktır.

Video Dersler

Sizin için çektiğimiz videolu derslere bakabilirsiniz

Müşteri Desteği

7/24 Müşteri Desteği

SIK SORULAN SORULAR

Size yardımcı olacağını umduğumuz bir SSS listemiz var.

1. Seo Nedir?

Seo ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

2. Beed Bilişim Yaptığı Siteleri Nerede Barındırıyor?

Yaptığımız siteleri Güzel Hosting firmasının sunucularında barındırıyoruz.

3. Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Son yıllarda sosyal medya araçlarının hayatımızdaki yerinin artması sebebiyle markalar bilinirliklerini arttırmak, doğru hedef kitleye kendini daha iyi sunabilmek için tanıtım, reklam, duyuru ve aktivitelerini sosyal medya araçları üzerinden sayfalar açarak yürütmeye başlamışlardır. Tüm bu görevleri üstlenen sosyal medya yönetimi, aldığı tepkiler ile değerlendirmeler yapmakta ve hedef kitleye yönelik en doğru stratejiyle çalışmayı hedef almaktadır.

4. Demoları görebileceğimiz bir site var mı?

Demo için kurduğumuz sitemiz mevcuttur. Dilediğiniz demo web siteyi buradan görüntüleyebilirsiniz.

5. Hangi alanlarda faaliyet gösteriyorsunuz

Beed bilişim olarak birçok bilişim alanında faaliyet gösteriyoruz. Bunlardan başlıca olanlar:

  • Masaüstü Yazılım
  • Web Yazılım
  • Web Tasarım
  • Grafik Tasarım
  • Logo / Banner Tasarımı
  • Video Kurgu / Montaj

6. Ödemeyi Nasıl Yapacağız?

Ödemeyi Havale/EFT Olarak bankacılık uygulamanızdan yapabilirsiniz. Banka Hesaplarımız

7. Gerçekten Sınırsız Revize mi Çalışıyorsunuz?

Evet sınırsız revize ile çalışıyoruz. Yaptığımız tasarımlar müşterilerimizin onayını alana kadar işimiz bitmiş sayılmaz. Müşteri memnuniyeti başarımızın anahtarıdır.

8. Domain - Hosting Nedir?

Hosting (Web Alanı)

Web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Domain (Alan Adı)

Web sitesinin internette yer alan adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir internet kullanıcısı web sitesine sadece varsa sabit IP adresiyle ulaşabilir.

9. E-Dönüşüm Nedir?

E-Dönüşüm, bir diğer adıyla dijital dönüşüm, işletmelerin ve kuruluşların işleyişlerine yönelik süreçlerin tamamen dijital ortamlara aktarılmasını ifade eden bir terimdir.

10. Neden Beed Bilişime web sitesi yaptırmalıyım?

Beed Bilişim sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek en iyi ve en güncel web tasarımını yapar. Web sayfalarınızı tasarlarken markanızın konumlandırmasına uygun ve kullanıcı dostu sayfalar olmasına dikkat eder. Web Tasarım sonrasında oluşabilecek sorunlarda destek sağlar

Son Yazılarımız

Önem verdiğiniz konularda eyleme ilham veren anlayışlı makaleler, kişisel düşünceler ve fikirler için blogumuzu keşfedin.
SSL Nedir?

SSL (Secure Sockets Layer), internet üzerinden güvenli bir bağlantı kurmak için kullanılan bir protokoldür. SSL, kullanıcıların web sitelerine güvenli bir […]

Read more
Logo Neden Önemlidir?

Logo, bir işletmenin veya markanın kimliğini temsil eden görsel bir öğedir. Logo, bir işletmenin veya markanın ilk izlenimini oluşturur ve […]

Read more
Hosting Nedir?

Hosting, web sitenizi internette yayınlamak ve kullanıcıların erişmesini sağlamak için kullanılan bir hizmettir. Hosting hizmeti, web sitenizin dosyalarını depolayan ve […]

Read more